Меню Закрити

Житомирська міська школа хореографічного мистецтва «Сонечко»


– профільний  позашкільний навчальний заклад, основним напрямом діяльності якого є художньо-естетичний, що передбачає залучення учнів, вихованців до активної діяльності з вивчення вітчизняної і світової культури та мистецтва,  оволодіння практичними уміннями та навичками у мистецтві  хореографії.

Навчання здійснюється на основі Типових освітніх програм Міністерства освіти і науки України та програм, затверджених департаментом освіти Житомирської міської ради.

Освітній процес у ШХМ «СОНЕЧКО»  організовується диференційовано (відповідно до віку, індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів та здібностей) з використанням різних організаційних форм роботи: урок, заняття, репетиційна та гурткова робота, конкурси  тощо.

Мова освітнього процесу – українська.

Класи, гуртки, групи ШХМ «СОНЕЧКО» класифікуються за трьома рівнями:

– 1 – початковий. Це класи,  гуртки, групи, діяльність яких спрямована на загальний розвиток учнів (вихованців), виявлення їх здібностей та обдарувань, опанування основ танцювального мистецтва (початкова школа: підготовчий клас – 1 рік навчання, молодші класи – 3 роки навчання);

– 2 – основний. Це класи,  гуртки, групи, які розвивають стійкі інтереси учнів (вихованців)  до профілю позашкільної освіти, дають можливість оволодіти глибокими знаннями з хореографічних дисциплін, удосконалити практичні вміння і навички, танцювальну техніку та виразність виконання, задовольняють потреби у професійній орієнтації (основна школа – 6 років навчання);

– 3 – вищий. Це класи, гуртки, групи  для найбільш здібних і обдарованих учнів та вихованців, які успішно беруть участь у концертній діяльності, конкурсах, фестивалях,  мають можливість удосконалювати професійні навички артиста, набувати практичних знань і методики хореографічної роботи (старша школа – 2 роки навчання, клас професійної майстерності – 1-2 роки навчання).

Основним структурним підрозділом школи є народний хореографічний ансамбль «Сонечко», який формується із найбільш здібних учнів школи. Ансамбль реалізує завдання школи по розвитку дитячої хореографії, створенню нових танцювальних форм шляхом  залучення до навчання обдарованих  дітей та студентської молоді.

З метою збереження національних традицій, виховання фізичних та морально-етичних  якостей при школі функціонує кінно – спортивна база.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *